sobota, 3 października 2015

2 kroki z Pilomax - pielęgnacja

| |

Cześć dziewczyny! Dzisiaj pokażę Wam 2 perełki od Laboratorium Pilomax do włosów farbowanych jasnych. Są to świetne kosmetyki w niewygórowanej cenie. Zapraszam do szczegółowej recenzji!Krok 1 szampon - nawilżenie, zdrowy połysk

Zapach przypomina mi kwiaty. Ma rzadką konsystencję o bezbarwnym kolorze. Łatwo i szybko się pieni, a zmywanie nie przynosi nam problemów. Praktycznie nigdy nie używam samego szamponu, ale następnie nakładam odżywkę, a ewentualnie maskę. Kilka razy zrobiłam dla dokładnego przetestowania wyjątek i jestem zadowolona. Szampon i odżywka (czyli krok 2) to idealny duet. Muszę polecić ten szampon, ponieważ dobrze radzi sobie z oczyszczeniem włosów i skóry głowy. Nie stawiał oporu np. przy zmywaniu oleju.

Krok 2. odżywka - pogrubienie, wygładzenie; keratyna, skrzyp polny

Konsystencja jest podobna do konsystencji odżywki z kuracji regeneracyjnej. Coś podobnego do maści, co naprawdę świetnie się sprawdza, oczywiście przekładając się na wydajność oraz  wygodne nakładanie. Stosowałam ją zawsze po szamponie  krok 1 i zostawiałam na włosach na ok 5 minut. Nie miałam problemu przy zmywaniu. Bardzo mi się spodobała, myślę, że to jedna z lepszych odżywek Pilomax, które jak do tej pory miałam możliwość przetestować. 


Podsumowując:
Ta kuracja pielęgnacyjna bardzo przypadła mi do gustu. Są to 2 kosmetyki w poręcznych, wygodnych i miłych dla oka opakowaniach. Cena nie jest wysoka, a produkty w moich oczach wypadły rewelacyjnie. Tak więc mogę serdecznie polecić te kosmetyki i z pewnością jeszcze kiedyś po zdenkowaniu zaopatrzę się w kolejny taki komplet.

1 komentarz: