wtorek, 17 listopada 2015

,,Współczesna mowa ciała" - interpretacja mowy ciała

| |
,,Odkryj współczesny kod podświadomej komunikacji, dzięki któremu będziesz odporny na wszelkie próby manipulacji. Wykorzystaj wiedzę dotyczącą mechanizmów rządzących mową ciała do rozszyfrowania sekretnych motywacji innych ludzi, wzmocnienia poczucia własnej wartości oraz osiągnięcia sukcesu na dowolnym polu. Korzystając z wiedzy Autora poprawisz relacje w związku, rozbudzisz pewność siebie, zrozumiesz przyjaciół i znajomych, a nawet nauczysz się odkrywać, kiedy ktoś kłamie."Tytuł: ,,Współczesna mowa ciała"
Autor: Richard Webster
Gdzie kupić: [KLIK] 
Strony: 227


Dzięki tej książce rozszyfrujesz:

* emocje wypisane w oczach 
*zainteresowany wyraz twarzy
* szczery uśmiech
* skrzyżowane ręce
* obnażone zęby
* rozszerzone źrenice
* zachęcające spojrzenie

Myślę, że powyższa lista już zachęca, ponieważ są to naprawdę ciekawe tematy, które zainteresują niejednego czytelnika.
Nie czytam poradników bardzo często, ale raz na jakiś czas lubię po któryś sięgnąć. Teraz padło na ,,Współczesną mowę ciała", która okazała się trafna. Wiadomo, że niektóre zachowania były dla mnie jasne, jednak w wielu przypadkach okazało się, że nie były dla mnie do końca zrozumiałe. Zaintrygowało mnie tam wiele rzeczy, a w szczególności temat związany z interpretacją mowy ciała, który dzielił się na podtematy: jak interpretować cechy występujące wspólnie, jak wywrzeć dobre wrażenie, pierwsze wrażenie, moc dotyku, mowa ciała a miłość. Oczywiście te podtematy były kolejno podzielone na  małe tematy. 

Z tym wszystkim wiąże się miły dla oka wgląd, czytelność. Jest to ciekawa lektura, która może uświadamiać wiele. Bardzo ją polecam.  Lubicie poradniki? Czytałyście jakiś o mowie ciała? :*


4 komentarze:

  1. Zawsze bardzo ciekawiło mnie, co oznaczają poszczególne gesty, więc myślę, że ta książka mogłaby mi się przydać, mimo, że nie sięgam po poradniki ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawe. Na uczelni mieliśmy wykłady z mowy ciała i byłam w szoku, że takie nieświadome gesty mogą dużo zdradzić.

    OdpowiedzUsuń