czwartek, 6 sierpnia 2015

Timotei with Jericho Rose; coconut oil | Szampon i odżywka

| |

Dzień dobry! :) Postanowiłam napisać recenzję mojego ulubionego szamponu. Jakiś czas temu sięgnęłam po niego przypadkowo i okazał się naprawdę dobry. Wiem, że można znaleźć go także w dużej i mniejszej butelce. Ja posiadam produkt w średnim opakowaniu 400ml.


Od producenta: 
Timotei 2w1 intensywna Pielęgnacja, wzbogacony naturalną kompozycją olejku kokosowego, oczyszcza i przywraca zdrową kondycję włosów, aby wydobyć ich prawdziwe piękno.

Moja opinia:
Ten szampon sprawdza się świetnie. Ma pstrykaną zakrętkę, która jest bardzo wygodna, obłędny zapach i jest wydajny. Niektóre szampony słabo się pienią, za czym idzie szybsze zużywanie produktu. Z Timotei nie było takiego problemu. Zazwyczaj po umyciu włosów używam odżywek lub maseczek, ale zdarzało mi się tego nie robić, a włosy mimo wszystko były w dobrej kondycji - dobrze się rozczesywały, były miękkie i błyszczące. Podoba mi się także, że włosy są puszyste i nie ma mowy o oklapniętej fryzurze.

Podsumowanie:
Jestem jak najbardziej na TAK. Cena nie jest wysoka, bo za 400ml zapłacimy ok 9zł, jest łatwo dostępny, a także możemy go kupić w butelkach: 250ml, 400ml i 750ml.

Używałyście tego produktu? Jak się u Was sprawdzał? :*

6 komentarzy: